KONST / Litografier / Grafiskt blad 9985780
nr 998 5780
Taimi Borg
(f. 1941), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Taimi Borg (f. 1941), sädesfält, signerad 25/30, 39x44
Taimi Borg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 november 2015
kl 18:29:35
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)